Nasze osiągnięcia

VI Regionalny Konkurs Modeli Kartonowych, Ruda Śląska 15-16.10.2016

Marcin Pieczonka – II miejsce – zamek

Kamil Gorzkowski – III miejsce – Wrocław

Mikołaj Momot – III miejsce – Panzergrenadier

Łukasz Fuczek – I miejsce – HMS Naiad

Andrzej Zemła – III miejsce – Aleksandrowiec

Łukasz Fuczek – II miejsce – Komsomolec

Mateusz Maj – wyróżnienie – Galera

Mateusz Maj – II miejsce – samochód

Marcin Polak – wyróżnienie – Pantera

Kamil Gorzkowski – III miejsce – Fokker

***

Ogólnopolski Konkurs Modeli Statków i Okrętów klas C Naviga „Złota kotwoca” w Przeciszowie 16-18.09.2016

Andrzej Jakulewicz – III miejsce – IJN Takao (86,67pkt)

Andrzej Jakulewicz – II miejsce – HMS London (94,33pkt)

Andrzej Jakulewicz – II miejsce – IJN Kaga (90,67pkt)

***

XVI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 16-18.09.2016

Mateusz Maj – I miejsce – Galera

Arkadiusz Szymański – II miejsce – Saturn V

Andrzej Zemła – I miejsce – Aleksandrowiec

Andrzej Jakulewicz – Puchar wydawnictwa Dom Bumagi

***

Mistrzostwa Świata Modeli Statków i Okrętów klas C Naviga w Kaliningradzie 4-11.09.2016

Łukasz Fuczek – II miejsce – brytyjski krążownik przeciwlotniczy HMS Naiad (92,00 pkt)

Andrzej Jakulewicz – II miejsce – brytyjski ciężki krążownik HMS London (94,00 pkt)

***

Mistrzostwa Polski Modeli Statków i Okrętów klas C Naviga w Oleśnicy 15-17.04.2016

Łukasz Fuczek – I miejsce – brytyjski krążownik przeciwlotniczy HMS Naiad (97,00 pkt)

Andrzej Jakulewicz – II miejsce – brytyjski ciężki krążownik HMS London (90,33 pkt)

Andrzej Jakulewicz – III miejsce – HMS Victory (87,67 pkt)

***

VIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim

Mateusz Maj – I miejsce – Galera

Wojciech Bochenek – II miejsce – Urlich Von Jungingen

Piotr Zieliński – III miejsce – AH-1 Cobra

Mikołaj Momot – II miejsce – Grenadier Pancerny

Arkadiusz Szymański – I miejsce – Saturn V

Andrzej Jakulewicz – II miejsce – HMS London

Tomasz Śliwa – II miejsce – Mig 15 Fagot

Tomasz Śliwa – I miejsce – Pzkfw. III ausf. G

Tomasz Śliwa – I miejsce – AT-ST Star Wars

***

II Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Burmistrza Nowego Tomyśla, 19-20.03.2016

Łukasz Fuczek – II miejsce za model HMS Colombo

Iga Żebro – I miejsce za model Dinozaura

Mateusz Maj – II miejsce za model Galery

Łukasz Fuczek – II miejsce za model F104C Starfighter

Łukasz Fuczek – II miejsce za model projekt 685 Komsomolec

Wojciech Bochenek – II miejsce za model Rycerza

Arkadiusz Szymański – III miejsce za model Saturn V

***

XV Wojewódzki Krasnostawski Konkurs o Grand Prix „Małego Modelarza”, Konkurs Modeli Kartonowych, Plastikowych oraz Puchar Polski klas „C” Naviga, 20-22.11.2015

Konkurs okrętów klas „C” Naviga

Andrzej Jakulewicz (88,33pkt.) – brązowy medal za model IJN Kaga

Andrzej Jakulewicz (90,00pkt.) – srebrny medal za model HMS London

Andrzej Jakulewicz (91,66pkt.) – srebrny medal za model HMS Victory

Łukasz Fuczek (92,33pkt.) – srebrny medal za model HMS Colombo

Łukasz Fuczek (90,00pkt.) – srebrny medal za model USS Greeneville

Konkurs modeli Kartonowych i Plastikowych

Magdalena Gorzkowska – III miejsce za model zamku Chęciny

Mikołaj Momot – III miejsce za model figurki Uniwersytet Potworny

Monika Marsowicz – I miejsce za model Urlich Von Jungingen

Wojciech Bochenek – II miejsce za model Rycerza

Piotr Zieliński – II miejsce za model AH-1 Cobra

Iga Wawrzyk – I miejsce za model czołgu T-40

Piotr Zieliński – II miejsce za model czołgu Pzkfw III

Wojciech Bochenek – III miejsce za model czołgu 4TP

Łukasz Fuczek – II miejsce za model samochodu Kia Ceed

Piotr Zieliński – III miejsce za model samochodu Volvo 240

Kamil Gorzkowski – III miejsce za model rakiety Saturn V

Łukasz Fuczek – III miejsce za model samolotu F-104C Starfighter

***

V Regionalny Konkurs Modeli Kartonowych w Rudzie Śląskiej 24-25.10.2015

Łukasz Fuczek – II miejsce – F-104C Starfighter

Arkadiusz Szymański – III miejsce – rakieta Saturn V

Kamil Gorzkowski – I miejsce – rakieta Saturn V

Andrzej Jakulewicz – I miejsce – IJN Kaga

Andrzej Zemła – II miejsce – UJN Takao

Łukasz Fuczek – III miejsce – HMS Colombo

Łukasz Fuczek – I miejsce – USS Greeneville

Mateusz Maj – II miejsce – Galera

Mikołaj Fuczek – III miejsce – Żaglowiec

Iga Żebro – III miejsce – Dinozaur

Wojciech Bochenek – II miejsce – Urlich Von Jungingen

Wojciech Bochenek – III miejsce – czołg 4TP

Iga Wawrzyk – wyróżnienie – czołg T-40

***

XV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 18-20.09.2015

III miejsce – Mikołaj Momot za model figurki Panzergrenadier

III miejsce – Mateusz Maj za model USS Los Angeles

I miejsce – Wojciech Bochenek za model czołgu 4TP

III miejsce – Marcin Polak za model pojazdu Honker

II miejsce – Kamil Gorzkowski za model samolotu Fokker E

II miejsce – Andrzej Jakulewicz za model krążownika HMS London

***

X Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych, 12-14.06.2015

wyróżnienie – Michał Cisowski – pociąg pancerny DB-1

wyróżnienie – Łukasz Fuczek – HMS Colombo

wyróżnienie – Iga Żebro – Akwarium

wyróżnienie – Wojciech Bochenek – rakieta Proton M

***

Bulldog Fest 2015 – Liptovsky Hradok, Słowacja, 23.05.2015

Łukasz Fuczek – I miejsce – A6M3 Zero

Wojciech Bochenek – I miejsce – czołg 4TP

Łukasz Fuczek – I miejsce – USS Greeneville

Marcin Polak – III miejsce – T-34

Iga Żebro – III miejsce – Akwarium

Nagroda specjalna „Modelarsky Klub Rimavska Sobota” dla Magdaleny Gorzkowskiej za model zamku w Chęcinach

***

IX Inowrocławski Konkurs Modelarski – Memoriał Benedykta Kępskiego w Inowrocławiu, 25-26.04.2015

Łukasz Fuczek – wyróżnienie – HMS Colombo

Kamil Gorzkowski – wyróżnienie – rakieta Saturn V

Michał Cisowski – wyróżnienie – pociąg pancerny

Łukasz Fuczek – wyróżnienie – F-104C Starfighter

Piotr Zieliński – wyróżnienie – Volvo 240

Wojciech Bochenek – wyróżnienie – rakieta Proton M

Łukasz Fuczek – wyróżnienie – K-278 Komsomolec

***

Mistrzostwa Polski Modeli Statków i Okrętów klas C Naviga w Oleśnicy 17-19.04.2015

Łukasz Fuczek – II miejsce – brytyjski krążownik przeciwlotniczy HMS Colombo (91,00 pkt)

Wojciech Bochenek – III miejsce – amerykański niszczyciel USS Heermann (85,33pkt)

Andrzej Jakulewicz – II miejsce – japoński lotniskowiec IJN Kaga (92,00 pkt)

Łukasz Fuczek – III miejsce – amerykański okręt podwodny USS Greeneville (86,00 pkt)

Andrzej Jakulewicz – III miejsce – włoski ciężki krążownik Zara (87,33 pkt)

***

VII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych Oświęcim, 1-12.04.2015

Andrzej Zemła – I miejsce – IJN Takao

Andrzej Jakulewicz – II miejsce – Zara

Kamil Gorzkowski – I miejsce – rakieta Saturn

Magdalena Gorzkowska – I miejsce – zamek Chęciny

Łukasz Fuczek – II miejsce – F-104C Starfighter

Wojciech Bochenek – III miejsce – Rycerz

Iga Wawrzyk – II miejsce – T-40

Michał Cisowski – III miejsce – pociąg pancerny

Nagrody specjalne: Mikołaj Fuczek, Iga Żebro

Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim – Łukasz Fuczek

***XXVI Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych ”Śrubka 2015”, 27 – 29.03.2015

Nagroda specjalna – Andrzej Jakulewicz za model IJN Kaga

***

Papír Show, Ostrava 2015, 20-21.03.2015

Łukasz Fuczek – II miejsce – HMS Colombo

Łukasz Fuczek – I miejsce – F-104C Starfighter

Wojciech Bochenek – III miejsce – USS Heermann

Piotr Zieliński – II miejsce – Volvo 240

Mikołaj Fuczek – II miejsce – Foczka

Magdalena Gorzkowska – III miejsce – Chęciny

Andrzej Jakulewicz – Puchar Publiczności – HMS Hood

***

XIV Wojewódzki Krasnostawski Konkurs o Grand Prix „Małego Modelarza”, Konkurs Modeli Kartonowych, Plastikowych oraz Puchar Polski klas „C” Naviga, 21-23.11.2014

Konkurs okrętów klas „C” Naviga

 Łukasz Fuczek – I miejsce (95,00pkt) za model brytyjskiego krążownika HMS Colombo

Łukasz Fuczek – III miejsce (89,00pkt) za model okrętu podwodnego USS Dallas

Konkurs modeli Kartonowych i Plastikowych

Piotr Zieliński – II miejsce – De Havilland Mosquito MK.VI

Wojciech Bochenek – II miejsce – rakieta Proton

Kamil Gorzkowski – III miejsce – rakieta Saturn V

Iga Wawrzyk – III miejsce – czołg T-40

Kamil Gorzkowski – I miejsce – śmigłowiec AH-64 Apache

Marcin Pieczonka – II miejsce – latarnia Świnoujście

Piotr Zieliński – I miejsce – samochód Volvo 244

Mateusz Maj – III miejsce – Brazil 2014

Wojciech Bochenek – I miejsce – Urlich von Jungingen


– II Puchar Polski Marszałka Województwa Lubelskiego za najlepszy model w klasie „C” Naviga zdobył Łukasz Fuczek za model HMS Colombo

***

XIV Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów 19-21.09.2014

Andrzej Jakulewicz – III miejsce – IJN Kaga

Mateusz Maj – I miejsce – Żaglowiec

Adam Korczyk – II miejsce – Me 262 Schwalbe

Kamil Gorzkowski – II miejsce – AH 64 Apache

Magdalena Gorzkowska – III miejsce – Chęciny

Kamil Gorzkowski – II miejsce – Saturn V

Iga Wawrzyk – III miejsce – T-40

Andrzej Zemła – II miejsce – Fregata Talwar

Grand Prix wydawnictwa Orlik MK – Iga Wawrzyk (T-40)

Grand Prix wydawnictwa Sklej Model – Kamil Gorzkowski (Saturn V)

Puchar Komendanta Powiatowej Policji w Oświęcimiu – Iga Wawrzyk (T-40)

Puchar Publiczności – Andrzej Jakulewicz – IJN Kaga

***

Mistrzostwa Świata Statków i Okrętów NAVIGA klas „C”, Stara Zagora/Bułgaria 28.06-06.07.2014

Andrzej Zemła – I miejsce – IJN Takao (97,67pkt)

Andrzej Zemła – I miejsce – Projekt 1135.6 Talwar (96,00pkt)

Łukasz Fuczek – II miejsce – HMS Colombo (91,33pkt)

***

IX Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych, 6-8.06.2014

wyróżnienie – Wojciech Cisowski – czołg Pantera

Nagroda Publiczności – Andrzej Zemła – IJN Takao

Wyróżnienie – Andrzej Zemła – IJN Takao

Nagroda specjalna wydawnictwa Dom Bumagi z Ukrainy – Łukasz Fuczek – HMS Colombo

***

III Festiwal Modelarski, Kraków 2014, 31.05-1.06.2014

wyróżnienie – Marcin Polak – czołg T-34

wyróżnienie – Łukasz Fuczek – F-104C

wyróżnienie – Łukasz Fuczek – K-278 Komsomolec

wyróżnienie – Łukasz Fuczek – HMS Colombo

wyróżnienie – Michał Cisowski – pociąg pancerny

wyróżnienie – Wojciech Bochenek – rycerz

wyróżnienie – Wojciech Bochenek – Proton M

wyróżnienie – Piotr Zieliński – Lądownik Księżycowy

***

XXV Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych „Śrubka” w Żywcu 25-27.04.2014

Andrzej Jakulewicz – II miejsce – japoński lotniskowiec IJN Kaga

Nagroda specjalna „Śrubka” w klasie modeli kartonowych – Andrzej Zemła za model IJN Takao

***

Mistrzostwa Polski Modeli Statków i Okrętów klas C Naviga w Oleśnicy 5-6.04.2014

Łukasz Fuczek – III miejsce – brytyjski krążownik przeciwlotniczy HMS Colombo (89,33pkt)

 Andrzej Zemła – II miejsce – rosyjska fregata projektu 1135.6 Talwar (92,00pkt)

Andrzej Zemła – I miejsce – japoński krążownik IJN Takao (95,62pkt)

Wojciech Bochenek – III miejsce – amerykański niszczyciel USS Heermann (87,00pkt)

Nagroda specjalna czasopisma „Modelarstwo okrętowe” – dla Wojciecha Bochenka za model USS Heermann

***

VI Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych Oświęcim 4-6.04.2014

Łukasz Fuczek – I miejsce – samolot F-104C Starfighter

 Andrzej Jakulewicz – II miejsce – lotniskowiec IJN „Kaga”

Monika Marsowicz – III miejsce – Dinozaur

Wojciech Bochenek – II miejsce – czołg K-Wagen

Wojciech Bochenek – I miejsce – rakieta Proton

Piotr Zieliński – I miejsce – samolot DH Mosquito

Piotr Zieliński – I miejsce – czołg Pzkfw III

Piotr Zieliński – I miejsce – lądownik księżycowy

Piotr Zieliński – I miejsce – śmigłowiec Rooivalk

Mikołaj Fuczek – I miejsce – Spangebob

Marcin Polak – III miejsce – czołg T-34

Puchar Publiczności zdobył Andrzej Jakulewicz za model lotniskowca IJN Kaga

***

III GMINNY KONKURS MODELARSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY KOSZĘCIN, 28-29.03.2014

Andrzej Jakulewicz – I miejsce – lotniskowiec IJN „Kaga”

 ***

Papír Show, Ostrava 2014, 21-22.03.2014

Łukasz Fuczek – III miejsce – samolot F-86E-5 Sabre

Andrzej Jakulewicz – II miejsce – lotniskowiec IJN Kaga

Monika Marsowicz – III miejsce – Dinozaur

Wojciech Bochenek – III miejsce – czołg K-Wagen

Wojciech Bochenek – I miejsce – niszczyciel USS Heerman

Wojciech Bochenek – I miejsce – rakieta Proton

Wojciech Bochenek – III miejsce – Rycerz

Michał Cisowski – I miejsce – Pociąg Pancerny

Piotr Zieliński – II miejsce – samolot DH Mosquito

Piotr Zieliński – II miejsce – działo Wespe

Piotr Zieliński – II miejsce – Łazik marsjański

Wojciech Cisowski – III miejsce – czołg Pantera

Andrzej Zemła – I miejsce – Projekt 1135.6

 —————————–

XIII Wojewódzki Krasnostawski Konkurs o Grand Prix „Małego Modelarza”, Konkurs Modeli Kartonowych, Plastikowych oraz Puchar Polski klas „C” Naviga, 22-24.11.2013

Konkurs okrętów klas „C” Naviga

 Andrzej Zemła – I miejsce (98,67pkt) za model japońskiego krążownika IJN Takao

Andrzej Zemła – I miejsce (95,34pkt) za model japońskiego niszczyciela IJN Yukikaze

Andrzej Jakulewicz – I miejsce (95,00pkt) za model brytyjskiego pancernika HMS Hood

 Łukasz Fuczek – II miejsce (90,00pkt) za model radzieckiego okrętu podwodnego projekt 685 Plavnik (Komsomolec)

Andrzej Jakulewicz – II miejsce (90,67pkt) za model japońskiego lotniskowca IJN Kaga

Łukasz Fuczek – III miejsce (87,67pkt) za model rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego projekt 971M Gieprad

Wojciech Bochenek – III miejsce (85,33pkt) za model amerykańskiego niszczyciela USS Heermann

Konkurs modeli Kartonowych i Plastikowych

Piotr Zieliński – I miejsce – za model czołgu Pzkfw III

Łukasz Fuczek – I miejsce – za model samolotu F-104C Starfighter

Wojciech Bochenek – III miejsce – za model rycerza

Wojciech Bochenek – III miejsce – za model czołgu K-Wagen

Piotr Zieliński – II miejsce – za model działa Wespe

Michał Cisowski – III miejsce – za model pociągu pancernego


– Puchar Polski Marszałka Województwa Lubelskiego za najlepszy model w klasie „C” Naviga zdobył Andrzej Zemła za model IJN Takao

————————–

XX Mistrzostwa Polski Modeli Kartonowych w Skawinie, 18-20.10.2013

Łukasz Fuczek – II miejsce – Projekt 971M Akula (I – vice Mistrz Polski)

Wojciech Bochenek – II miejsce – Rycerz (I – vice Mistrz Polski)

Piotr Zieliński – II miejsce – Pzkfw III (I – vice Mistrz Polski)

Andrzej Zemła – III miejsce – IJN Takao (II – vice Mistrz Polski)

Puchar Prezesa LOK za najlepszy model okrętu zdobył Andrzej Zemła za model IJN Takao

————————–

Mistrzostwa Europy Statków i Okrętów NAVIGA „C” w Timisoarze (Rumunia), 23-29.09.2013

Andrzej Zemła – I miejsce – IJN Yukikaze (MISTRZ EUROPY)

Andrzej Jakulewicz – I miejsce – HMS Hood (MISTRZ EUROPY)

————————–

XIII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Wójta Gminy Przeciszów, 20-22.09.2013

Mikołaj Momot – III miejsce – Minecraft

Mikołaj Fuczek – III miejsce – Bóbr

Marcin Polak – III miejsce – Millenium III

Krzysztof Konik – II miejsce – HMS Prince of Wales

Wojciech Bernaś – III miejsce – HMS Dido

Piotr Zieliński – I miejsce – Ki 61 Hien

Piotr Zieliński – III miejsce – Su-47 Berkut

Jakub Kościelnik – I miejsce – Pzkfw VI Tiger

Wojciech Bochenek – II miejsce – K-Wagen

Wojciech Bochenek – I miejsce – Rycerz

Andrzej Zemła – I miejsce – IJN Takao

Wojciech Bochenek – II miejsce – Proton – M

Piotr Zieliński – III miejsce – Curiosity

Grand Prix wydawnictwa Orlik MK zdobył Wojciech Bochenek za model K-Wagen

Nagroda specjalna wydawnictwa DOM BUMAGI zdobył Andrzej Zemła za model IJN Takao

Nagroda specjalna MOBISGROUP zdobył Piotr Zieliński za model Pzkfw III

Puchar Komendanta Powiatowej Policji w Oświęcimiu zdobył Piotr Zieliński za model Pzkfw III

————————–

II Festiwal Modelarski, Kraków 2013, 1-2.06.2013

wyróżnienie – Wojciech Bochenek – Urlich Von Jungingen

wyróżnienie – Łukasz Fuczek – F-104C Starfighter

wyróżnienie – Andrzej Zemła – IJN Yukikaze

wyróżnienie – Marcin Michałek – samochód Honker

wyróżnienie – Mikołaj Momot – samochód Fiat z przyczepą

wyróżnienie – Mikołaj Fuczek – lokomotywa

wyróżnienie – Marcin Polak – czołg Pzkfw V

wyróżnienie – Michał Krzemień – czołg Sherman

————————–

Bulldog Fest 2013 – Liptovsky Hradok, Słowacja, 15.05.2013

Andrzej Jakulewicz – I miejsce – HMS Hood

Łukasz Fuczek – II miejsce – F-104C Starfighter

Łukasz Fuczek – III miejsce – USS Skipjack

Piotr Zieliński – III miejsce – Ki61 Hien

Michał Cisowski – III miejsce – DB-1

Michał Krzemień – III miejsce – czołg Sherman

Puchar za najlepszy model kartonowy konkursu w ocenie Starosty Liptovskiego Hradoka – Andrzej Jakulewicz  za model HMS Hood

————————–

Mistrzostwa Polski Modeli Redukcyjnych Statków i Okrętów klas C Oleśnica, 4-5.05.2013

klasa C7:

Andrzej Jakulewicz – II miejsce – HMS Hood

Andrzej Zemła – II miejsce – IJN Yukikaze

————————–

VII Inowrocławskie Spotkania Modelarzy Redukcyjnych Inowrocław, 27-28.04.2013

wyróżnienie – Wojciech Bochenek – Urlich Von Jungingen

wyróżnienie – Wojciech Bochenek – T40

wyróżnienie – Wojciech Bochenek – USS Hermann

wyróżnienie – Piotr Zieliński – Wespe

wyróżnienie – Piotr Zieliński – Su-47 Berkut

wyróżnienie – Piotr Zieliński – Projekt 705 Alfa

wyróżnienie – Piotr Zieliński – Ki-61 Hien

wyróżnienie – Łukasz Fuczek – USS Seawolf

wyróżnienie – Andrzej Zemła – IJN Yukikaze

wyróżnienie – Dariusz Bernaś – A6M2 Zero

wyróżnienie – Tomasz Śliwa – żołnierz niemiecki

wyróżnienie – Mateusz Wójcik – Pzkfw II

wyróżnienie – Michał Cisowski – DB1

wyróżnienie – Paweł Opala – P-47D-11

Puchar Grand Prix za najlepszy model kartonowy konkursu zdobył ANDRZEJ ZEMŁA za model IJN Yukikaze

————————–

V Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim, 5-7.04.2013

Marcin Polak – III miejsce – czołg Pzkfw V

Mikołaj Fuczek – II miejsce – model lokomotywy

Mikołaj Fuczek – II miejsce – model statku pirackiego

Mikołaj Fuczek – III miejsce – model Drona (projekt własny)

Wojciech Bochenek – I miejsce – Urlich Von Jungingen

Michał Cisowski – II miejsce – Krzyżak

Michał Cisowski – III miejsce – Templariusz

Michał Szalonek – III miejsce – Boeing B-29

Piotr Zieliński – II miejsce – Su-47 Berkut

Piotr Zieliński – III miejsce – projekt 705 Alfa LIRA

Piotr Zieliński – III miejsce – Wespe

Piotr Zieliński – III miejsce – Ki-61 Hien

Andrzej Jakulewicz – I miejsce – HMS Hood

Mateusz Wójcik – III miejsce – Pzkfw II

Wojciech Bernaś – II miejsce – Argon 1

————————–

Papír Show, Ostrava 2013, 22-23.03.2013

Andrzej Jakulewicz – II mijesce – pancernik HMS Hood

Piotr Zieliński – II miejsce – działo Wespe

Wojciech Bochenek – II miejsce – Urlich Von Jungingen

Wojciech Bochenek – III miejsce – czołg T-40

Michał Cisowski – I miejsce – pociąg pancerny DB-1

Michał Cisowski – III miejsce – Krzyżak

 —————————–

II GMINNY KONKURS MODELARSKI w KOSZĘCINIE, 15-16.03.2013r.

Wojciech Bochenek – I miejsce – za model Hawker Hurricane mk.IIB

Andrzej Jakulewicz – II miejsce – za model HMS Hood

Mikołaj Fuczek – I miejsce – za model Lokomotywy

Mikołaj Fuczek – II miejsce – za model samolotu odrzutowego

Tomasz Całus – I miejsce  – za model Kawasaki Ki 61 Hien

Piotr Zieliński – I miejsce – za model Wespe

Wojciech Bochenek – II miejsce – za model T-40

Michał Cisowski – I miejsce – za model figurki Krzyżak

Michał Cisowski – II miejsce – za model pociągu pancernego DB-1

Puchar za najlepszy model kartonowy zdobył Andrzej Jakulewicz za model pancernika HMS Hood

—————————-

Otwarte Mistrzostwa Polski w Skawinie, 20-21.10.2012

Łukasz Fuczek – I miejsce –  za model okrętu podwodnego Projekt 705 Alfa

Łukasz Fuczek  – II miejsce –  za model USS Dallas

Piotr Zieliński – III miejsce – za model P-51D Mustang

Andrzej Jakulewicz – III miejsce – za model HMS Hood

Mikołaj Fuczek – III miejsce – za model statek piracki

 Mikołaj Fuczek – III miejsce – za model lokomotywy

Wojciech Bochenek – I miejsce – za model Urlich Von Jungingen

Dodatkowo wyróżnienia otrzymali:

Wojciech Bochenek za model czołgu T-40

Piotr Zieliński za model Wespe

Michał Cisowski za model pociągu pancernego DB-1

————————

XII Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych o „Puchar Wójta Gminy Przeciszów”, 28-30.09.2012

Mikołaj Fuczek – II miejsce – za model Lokomotywy

Krzysztof Konik – I miejsce – za model Conti di Cavour

Piotr Zieliński – I miejsce – za model F-18 Super Hornet

Artur Mendyk – II miejsce – za model AH-64 Apache

Wojciech Bochenek – I miejsce – za model Hydromil

Michał Cisowski – I miejsce – za model Pociągu Pancernego BD-1

Wojciech Bochenek – II miejsce – za model Urlich Von Jungingen

Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu za najlepszy model wozu bojowego w grupie wiekowej – junior – zdobył Michał Cisowski za model Pociągu Pancernego BD-1

————————–

III Regionalny Konkurs Modeli Kartonowych w Rudzie Śląskiej, 15-16.09.2012

Artur Mendyk – II miejsce – za model AH64 Apache

Mikołaj Fuczek – II miejsce – za model statku pirackiego

Wojciech Bochenek – I miejsce – za model Urlicha von Jungingena

Kamil Gregorczyk – III miejsce – za model Joanity

Wojciech Bochenek – I miejsce – za model T-40

Piotr Zieliński – II miejsce – za model Merkavy

Łukasz Fuczek – III miejsce – za model Volvo 240

Michał Cisowski – III miejsce – za model Steyer

Wojciech Bochenek – I miejsce – za model Hawker Hurricane

Andrzej Jakulewicz – III miejsce – za model HMS Hood

Łukasz Fuczek – I miejsce – za model Projekt 627A Kit

Piotr Zieliński – wyróżnienie – za model F18 Super Hornet

Puchar Publiczności zdobył Andrzej Jakulewicz za model HMS Hood

——————————–

III Międzynarodowa Wystawa Modelarstwa Okrętowego Gdynia , 29.06-01.07

SHIPREPLICA 2012 w klasie „karton” – Andrzej Jakulewicz – HMS Hood

——————————–

VII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i IX zlot Forum Konradusa, 2-3.06.2012

Wyróżnienie – Michał Cisowski – Striemietielnyj

Wyróżnienie – Dariusz Bernaś – A6M2 Zero

Wyróżnienie – Piotr Sanak – AH-1 Cobra

Wyróżnienie – Kamil Gregorczyk – Joanita

Wyróżnienie – Wojciech Bochenek –  T40, USS Hermann, Hurricane

Wyróżnienie – Łukasz Fuczek – Volvo 240, USS Seawolf, USS Dallas, USS Skipjack, Projekt 705 Alfa

Nagroda specjalna, Puchar w klasie okręty – Andrzej Zemła – IJN Yukikaze

Nagroda specjalna wydawnictwa WAK – Piotr Zieliński – P-51D Mustang

———————-

I Festiwal Modelarski, Kraków 2012 , 19-20.05.2012

Wyróżnienie – Paweł Jakulewicz – Sea Harrier

Wyróżnienie – Andrzej Jakulewicz – IJN Takao

Nagroda Specjalna IPMS – Andrzej Jakulewicz – IJN Takao

———————-

Bulldog Fest 2012 – Liptovsky Hradok, Słowacja, 19.05.2012

II miejsce – Dariusz Zajas – J7W1 Shinden

II miejsce – Piotr Zieliński – Wespe

I miejsce – Łukasz Fuczek – Volvo 240

II miejsce – Łukasz Fuczek – USS Seawolf

I miejsce – Andrzej Zemła – IJN Yukikaze

Puchar za najlepszy model kartonowy konkursu w ocenie Starosty Liptovskiego Hradoka – Andrzej Zemła – IJN Yukikaze

———————-

XXIII Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych ŚRUBKA 2012 – Żywiec, 20-22.04.2012

III miejsce – Piotr Sanak – AH-1 Cobra

I miejsce – Andrzej Jakulewicz – IJN Takao

wyróżnienie – Piotr Zieliński – Wespe

III miejsce – Łukasz Fuczek – Volvo 240

II miejsce – Kamil Gregorczyk – Joanity

III miejsce – Michał Cisowski – Templariusza

„Srebrna śruba” – Andrzej Jakulewicz – IJN Takao

———————–

IV Konkurs Modeli Kartonowych w Oświęcimiu, 14-15.04.2012

II miejsce – Wojciech Bochenek – Hawker Hurricane

I miejsce – Piotr Sanak – AH1 Cobra

I miejsce – Piotr Zieliński – F-18F Super Hornet

I miejsce – Piotr Zieliński – Wespe

II miejsce – Wojciech Bochenek – T-40

III miejsce – Barbara Dudziak – Bolesław Chrobry

III miejsce – Andrzej Jakulewicz – IJN Takao

Nagroda Publiczności – Andrzej Zemła – IJN Fuso

———————————

Papír Show, Ostrava 201223-24.03.2012

I miejsce – Wojciech Bochenek – USS Hermann

III miejsce – Łukasz Fuczek – Volvo 240

I miejsce – Piotr Zieliński – F-18 Super Hornet

III miejsce – Wojciech Bochenek – Hawker Hurricane Mk.II

I miejsce – Wojciech Bochenek – T-40

III miejsce – Piotr Zieliński – Wespe

II miejsce – Kamil Gregorczyk – Hrad